Sarrerak

2018/06/29 - Ostirala - 19:30etan

Aitzuri pilotalekutik, ZUMAIA - Gipuzkoa

2018/06/29 - Ostirala - 20:00etan

Herrikoa pilotalekutik, SEGOVIA - Segovia

2018/07/01 - Igandea - 17:00etan

Herrikoa pilotalekutik, SOPELA - Bizkaia

Lau eta Erdiko San Fermin Torneoa - Finalerdiak

OLAIZOLA II
BENGOETXEA VI

2018/07/07 - Larunbata - 11:00etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

RETEGI BI - JAUNARENA
ARTOLA - IBAI ZABALA

Lau eta Erdiko San Fermin Torneoa - Finala

???
???

2018/07/07 - Larunbata - 17:30etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

EPELen Binakako San Fermin Torneoa - Finalerdiak A Taldea

??? - ???
ARTEAGA II - ALBISU

Binaka

AGIRRE - ESKIROZ
UGALDE - MARTINEZ

2018/07/08 - Igandea - 17:00etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

JAKA - RUIZ
P. ETXEBERRIA - MERINO II

EPELen Binakako San Fermin Torneoa

??? - ???
??? - ???

Binaka

ELORDI - LASA IV
PEÑA II - ITURRIAGA

2018/07/09 - Astelehena - 22:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

DARIO - JAUNARENA
BAKAIKOA - LADIS GALARZA

EPELen Binakako San Fermin Torneoa - Finalerdiak A Taldea

??? - ???
??? - ???

Binaka

BENGOETXEA VI - ERASUN
ELEZKANO II - TOLOSA

2018/07/10 - Asteartea - 22:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

AGIRRE - URRETABIZKAIA II
ELORDI - MERINO

EPELen Binakako San Fermin Torneoa - Finalerdiak B Taldea

??? - ???
??? - ???

Binaka

RETEGI BI - EROSTARBE
LASO - ARETXABALETA

2018/07/11 - Asteazkena - 22:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

ARRETXE II - ITURRIAGA
UGALDE - MARTINEZ

EPELen Binakako San Fermin Torneoa - Finalerdiak A Taldea

??? - ???
??? - ???

Binaka

MENDIZABAL III - IRUSTA
BAKAIKOA - ERASUN

2018/07/12 - Osteguna - 22:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

DARIO - LASA IV
PEÑA II - ESKIROZ

EPELen Binakako San Fermin Torneoa - Finalerdiak B Taldea

??? - ???
??? - ???

Binaka

AGIRRE - UNTORIA
P. ETXEBERRIA - EROSTARBE

2018/07/13 - Ostirala - 22:15etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

"Marco Real" desafioa - Finala

RETEGI BI
ARTOLA

Desafio Marco Real Parejas - Finala

BENGOETXEA VI - MARIEZKURRENA II
ELEZKANO II - MERINO II

Banakako "Marco Real" desafioa - Finala

JAKA
LASO

2018/07/14 - Larunbata - 17:30etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

VICTOR - ARANGUREN
ELEZKANO II - RUIZ

EPELen Binakako San Fermin Torneoa - Finala

??? - ???
??? - ???

Binaka

GORKA - ETCHEGOIN
UGALDE - IRUSTA