Sarrerak

2018/09/26 - Asteazkena - 19:45etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Promozio Lau t´erdiko kanporaketa

ESKIROZ
ARANGUREN

Codere Masters - Finalerdiak

OLAIZOLA II - IMAZ
ELEZKANO II - REZUSTA

Promozio Lau t´erdiko kanporaketa

ERASUN
URRETABIZKAIA II

Sarrerak erosi

Salneurria:
Kantxa Jarleku 25 Euros
1ºsolairu 20 Euros
2ºsolairu 15 Euros

Txarteldegiko ordutegia:
Txarteldegiaren Ordutegia :

26 Asteazkena
18:30 -21:30
Jasotzeko abonamendu- sarrerak Irailak 16an


RESERBA : 688.868.868

2018/09/27 - Osteguna - 19:45etan

Labrit pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

RETEGI BI - JAUNARENA
P.ETXEBERRIA - EROSTARBE

Codere Masters - Finalerdiak

URRUTIKOETXEA - MARTIJA
EZKURDIA - ZABALETA

Sarrerak erosi

Salneurria:

Kantxa Jarleku 25 Euros
1ºsolairu 20 Euros
2ºsolairu 15 Euro

Txarteldegiko ordutegia:
Txarteldegiaren Ordutegia :

27 Osteguna
18:30 - 21:30

RESERBA : 688.868.868

2018/09/28 - Ostirala - 22:00etan

IZARRAITZ pilotalekutik, AZPEITIA - Gipuzkoa

4 1/2ko txapelketako aurrekanporaketa - Previa

ARTOLA
ARTEAGA II

Binaka

BENGOETXEA VI - UNTORIA
ALBERDI - ALBISU

4 1/2ko txapelketako aurrekanporaketa - Previa

VICTOR
LASO

Salneurria:
SARRERAK SALMENTA:
web orritik : https//entradadium.com/entradas/esku-pilota-jaialdia-azpeitian

Lehiatilan sarrerak , irailaren 28an arratsaldeko18:00etatik aurrera .

2018/09/29 - Larunbata - 18:00etan

Navarra Arena pilotalekutik, IRUÑA - Nafarroa

Binaka

RETEGI BI - RUIZ
PEÑA II - MARIEZKURRENA II

Codere Apuestas Martersa - Finala

??? - ???
??? - ???

Sarrerak erosi

Txarteldegiko ordutegia:
Sarrerak agortuta

2018/09/29 - Larunbata - 19:00etan

San Lorenzo pilotalekutik, EZKARAI - Errioxa

Binakako Afizionatuak

??? - ???
??? - ???

Binakako Afizionatuak

??? - ???
??? - ???

Salneurria:
Prezioa 10¤.

Txarteldegiko ordutegia:
Sarrera salmenta Turismo bulegoan

2018/09/30 - Igandea - 17:00etan

La Juventud Kiroldegia pilotalekutik, SORIA - Soria

Binaka

ARRETXE II - ETCHEGOIN
MENDIZABAL III - MARTINEZ

San Saturio-Ciudad de Soria Torneoa - Finalerdiak

OLAIZOLA II - IMAZ
IRRIBARRIA - REZUSTA o ZABALETA

Txarteldegiko ordutegia:
Sarrera salmenta 667-487-273

2018/10/02 - Asteartea - 21:30etan

La Juventud Kiroldegia pilotalekutik, SORIA - Soria

San Saturio-Ciudad de Soria Torneoa - Finala

ALTUNA III - ARETXABALETA
??? - ???

Binaka

UGALDE - IRUSTA
ALBERDI - ESKIROZ

Txarteldegiko ordutegia:
Sarrera salmenta 667-487-273