Txapelketak

2018ko Binakako Promozio Txapelketa

 

Final Laurdenetako Sailkapena Ikusi

 

SAILKAPEN LIGA

1. JAURDUNALDIA

Tolosa, 2018/01/05

PEÑA II
ERASUN
22
BAKAIKOA
ETCHEGOIN
15

Iruña, 2018/01/06

GORKA
SALAVERRI
14
AGIRRE
ITURRIAGA
22

Eibar, 2018/01/07

DARÍO
IRUSTA
13
UGALDE
EROSTARBE
22

Eibar, 2018/01/07

ERRANDONEA
TOLOSA
18
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

2. JAURDUNALDIA

Larraintzar, 2018/01/12

DARÍO
IRUSTA
22
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
20

Iruña, 2018/01/13

AGIRRE
ITURRIAGA
22
PEÑA II
ERASUN
15

Eibar, 2018/01/14

GORKA
SALAVERRI
13
UGALDE
EROSTARBE
22

Bilbo, 2018/01/13

ERRANDONEA
TOLOSA
21
BAKAIKOA
URRETABIZKAIA II (1)
22

3. JAURDUNALDIA

Iruña, 2018/01/20

AGIRRE
ITURRIAGA
22
BAKAIKOA
URRETABIZKAIA II (1)
10

Legutio, 2018/01/21

UGALDE
EROSTARBE
14
PEÑA II
ERASUN
22

Tolosa, 2018/01/22

GORKA
SALAVERRI
14
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

Mallabia, 2018/01/23

DARÍO
IRUSTA
22
ERRANDONEA
TOLOSA
13

4. JAURDUNALDIA

Markina-Xemein, 2018/01/27

GORKA
URRETABIZKAIA II (2)
12
DARÍO
IRUSTA
22

Iruña, 2018/01/27

UGALDE
EROSTARBE
22
BAKAIKOA
ETCHEGOIN
10

Gasteiz, 2018/01/28

PEÑA II
ERASUN
18
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

Urduliz, 2018/01/26

AGIRRE
ITURRIAGA
22
ERRANDONEA
TOLOSA
10

5. JAURDUNALDIA

Iruña, 2018/02/03

GORKA
SALAVERRI
7
ELORDI (3)
TOLOSA
22

Larraintzar, 2018/02/04

BAKAIKOA
ETCHEGOIN
0
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

Bergara, 2018/02/02

ARRETXE II (3)
ERASUN
22
DARÍO
IRUSTA
19

Idiazabal, 2018/02/03

AGIRRE
ITURRIAGA
14
UGALDE
EROSTARBE
22

6. JAURDUNALDIA

Tolosa, 2018/02/13

UGALDE
EROSTARBE
17
ELORDI (1)
TOLOSA
22

Tafalla, 2018/02/11

AGIRRE
ITURRIAGA
22
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
14

Iruña, 2018/02/10

DARÍO
IRUSTA
22
BAKAIKOA
ETCHEGOIN
17

Tolosa, 2018/02/12

GORKA
SALAVERRI
16
PEÑA II
ERASUN
22

7. JAURDUNALDIA

Iruña, 2018/02/17

UGALDE
EROSTARBE
8
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

Hendaia, 2018/02/16

GORKA
SALAVERRI
22
BAKAIKOA
ETCHEGOIN
0

Altsasu, 2018/02/18

ARRETXE II (4)
ITURRIAGA
22
DARÍO
IRUSTA
19

Bilbo, 2018/02/17

ARRETXE II (3)
ERASUN
22
ELORDI (3)
LASA IV (3)
10

 

FINALAURREKOETAKO LIGAXKA

Larraintzar, 2018/03/02

UGALDE
EROSTARBE
14
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

Lodosa, 2018/03/03

ARRETXE II (3)
ERASUN
9
AGIRRE
ITURRIAGA
22

Iruña, 2018/03/10

AGIRRE
ITURRIAGA
22
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
14

Zumarraga, 2018/03/09

UGALDE
EROSTARBE
16
PEÑA II
ERASUN
22

Eibar , 2018/03/18

ARRETXE II (4)
ITURRIAGA
13
UGALDE
EROSTARBE
22

Beasain , 2018/03/16

PEÑA II
ERASUN
18
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
22

Final

Iruña , 2018/03/31

AGIRRE
ITURRIAGA
22
P.ETXEBERRIA
JAUNARENA
21

(1) ETCHEGOINen ordez, lesionatuta
(2) Errandonearen ordez, Lesionatua
(3) PEÑA IIren ordez, lesionatua
(4) AGIRREren ordez, lesionatua
(5) TOLOSAren ordez, lesionatua
(*) Partida ez zen jokatu