Txapelketak

2018ko EPELen Binakako Txapelketa

Txapelketaren Historiala

Ligako Sailkapena Ikusi

 

Ligako Sailkapena - 1. ITZULIA

1. JARDUNALDIA

Logroño, 2017/11/26

BENGOETXEA VI
LARUNBE
16
VÍCTOR
ALBISU
22

Iruña, 2017/11/25

URRUTIKOETXEA
L. GALARZA
16
ALTUNA III
MARTIJA
22

Tolosa, 2017/11/27

ELEZKANO II
REZUSTA
22
IRRIBARRIA
MERINO II
15

Bera, 2017/11/24

OLAIZOLA II
IMAZ
22
EZKURDIA
ZABALETA
13

2. JARDUNALDIA

Lizarra, 2017/12/02

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
OLAIZOLA II
IMAZ
11

Zierbena, 2017/12/03

URRUTIKOETXEA
L. GALARZA
3
VÍCTOR
ALBISU
22

Irurtzun, 2017/12/01

EZKURDIA
ZABALETA
22
IRRIBARRIA
MERINO II
20

Eibar, 2017/11/30

ELEZKANO II
REZUSTA
13
ALTUNA III
MARTIJA
22

3. JARDUNALDIA

Iruña, 2017/12/09

BENGOETXEA VI
LARUNBE
19
EZKURDIA
ZABALETA
22

Arrigorriaga, 2017/12/06

URRUTIKOETXEA
Aretxabaleta (1)
22
ELEZKANO II
REZUSTA
14

Tolosa, 2017/12/08

OLAIZOLA II
IMAZ
22
ALTUNA III
MARTIJA
20

Eibar, 2017/12/10

VÍCTOR
ALBISU
20
IRRIBARRIA
MERINO II
22

4. JARDUNALDIA

Logroño, 2017/12/17

OLAIZOLA II
IMAZ
22
VÍCTOR
ALBISU
20

Iruña, 2017/12/16

EZKURDIA
ZABALETA
15
ALTUNA III
MARTIJA
22

Urretxu, 2017/12/13

URRUTIKOETXEA
Aretxabaleta (1)
22
IRRIBARRIA
MERINO II
14

Oñati, 2017/12/15

BENGOETXEA VI
LARUNBE
17
ELEZKANO II
REZUSTA
22

5. JARDUNALDIA

Iruña, 2017/12/23

VÍCTOR
ALBISU
14
ALTUNA III
MARTIJA
22

Bilbo, 2017/12/23

OLAIZOLA II
IMAZ
15
URRUTIKOETXEA
Aretxabaleta (1)
22

Eibar, 2017/12/25

EZKURDIA
ZABALETA
6
ELEZKANO II
REZUSTA
22

Arrasate, 2017/12/22

BENGOETXEA VI
LARUNBE
18
IRRIBARRIA
MERINO II
22

6. JARDUNALDIA

Etxebarri, 2017/12/30

ELEZKANO II
REZUSTA
22
VÍCTOR
ALBISU
21

Iruña, 2017/12/30

URRUTIKOETXEA
Aretxabaleta (1)
22
EZKURDIA
ZABALETA
20

Eibar, 2018/01/01

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
ALTUNA III
MARTIJA
16

Tolosa, 2017/12/29

OLAIZOLA II
UNTORIA (2)
22
IRRIBARRIA
MERINO II
20

7. JARDUNALDIA

Tolosa, 2018/01/05

ALTUNA III
MARTIJA
22
IRRIBARRIA
MERINO II
19

Iruña, 2018/01/06

BENGOETXEA VI
LARUNBE
17
URRUTIKOETXEA
IBAI ZABALA (3)
22

Eibar, 2018/01/07

EZKURDIA
ZABALETA
22
VÍCTOR
ALBISU
10

Soria, 2018/01/07

OLAIZOLA II
UNTORIA (2)
21
ELEZKANO II
REZUSTA
22

Ligako Sailkapena - 2. ITZULIA

8. JARDUNALDIA

Larraintzar, 2018/01/12

BENGOETXEA VI
LARUNBE
15
IRRIBARRIA
MERINO II
22

Iruña, 2018/01/13

EZKURDIA
ZABALETA
21
ELEZKANO II
REZUSTA
22

Bilbo, 2018/01/13

OLAIZOLA II
IMAZ
22
URRUTIKOETXEA
IBAI ZABALA (3)
14

Eibar, 2018/01/14

ALTUNA III
MARTIJA
22
LASO (4)
ALBISU
13

9. JARDUNALDIA

Legutiano, 2018/01/21

URRUTIKOETXEA
UNTORIA (1)
21
IRRIBARRIA
MERINO II
22

Iruña, 2018/01/20

BENGOETXEA VI
LARUNBE
19
ELEZKANO II
REZUSTA
22

Tolosa, 2018/01/22

OLAIZOLA II
IMAZ
20
LASO (4)
ALBISU
22

Mungia, 2018/01/18

EZKURDIA
ZABALETA
22
ALTUNA III
MARTIJA
16

10. JARDUNALDIA

Urduliz, 2018/01/26

ELEZKANO II
REZUSTA
22
ALTUNA III
MARTIJA
12

Iruña, 2018/01/27

EZKURDIA
ZABALETA
22
IRRIBARRIA
MERINO II
19

Gasteiz, 2018/01/28

BENGOETXEA VI
LARUNBE
14
OLAIZOLA II
IMAZ
22

Markina-Xemein, 2018/01/27

URRUTIKOETXEA
UNTORIA (1)
10
LASO (4)
ALBISU
22

11. JARDUNALDIA

Bergara, 2018/02/02

ELEZKANO II
REZUSTA
22
IRRIBARRIA
Jaunarena (5)
19

Iruña, 2018/02/03

OLAIZOLA II
IMAZ
21
EZKURDIA
ZABALETA
22

Larraintzar, 2018/02/04

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
LASO (4)
ALBISU
17

Idiazabal, 2018/02/03

URRUTIKOETXEA
UNTORIA (1)
11
ALTUNA III
MARTIJA
22

12. JARDUNALDIA

Tolosa, 2018/02/13

BENGOETXEA VI
LARUNBE
17
ALTUNA III
MARTIJA
22

Iruña, 2018/02/10

OLAIZOLA II
IMAZ
22
IRRIBARRIA
Jaunarena (5)
14

Tafalla, 2018/02/11

EZKURDIA
ZABALETA
22
ARTOLA (6)
IBAI ZABALA (1)
15

Tolosa, 2018/02/12

ELEZKANO II
REZUSTA
22
LASO (4)
ALBISU
9

13. JARDUNALDIA

Hendaia, 2018/02/16

IRRIBARRIA
Jaunarena (5)
9
LASO (4)
ALBISU
22

Iruña, 2018/02/17

OLAIZOLA II
IMAZ
13
ALTUNA III
MARTIJA
22

Altsasu, 2018/02/17

BENGOETXEA VI
LARUNBE
22
EZKURDIA
ZABALETA
18

Bilbo, 2018/02/17

ELEZKANO II
REZUSTA
22
ARTOLA (6)
IBAI ZABALA (1)
15

14. JARDUNALDIA

Beragra, 2018/02/23

OLAIZOLA II
IBAI ZABALA(2)
20
ELEZKANO II
EROSTARBE(6)
22

Iruña, 2018/02/25

EZKURDIA
ZABALETA
22
LASO (4)
ALBISU
12

Eibar, 2018/02/25

ALTUNA III
MARTIJA
22
IRRIBARRIA
MERINO II
20

Tolosa, 2018/02/26

BENGOETXEA VI
LARUNBE
--
URRUTIKOETXEA
L. GALARZA
--

FINALAURREKOETAKO LIGAXKA

Iruña, 2018/03/10

EZKURDIA
ZABALETA
18
ELEZKANO II
REZUSTA
22

Donostia, 2018/03/11

OLAIZOLA II
IMAZ
22
ALTUNA III
MARTIJA
17

Iruña, 2018/03/17

OLAIZOLA II
IMAZ
22
ELEZKANO II
REZUSTA
19

Eibar, 2018/03/18

EZKURDIA
ZABALETA
22
ALTUNA III
MARTIJA
11

Bilbo, 2018/03/24

OLAIZOLA II
IMAZ
7
EZKURDIA
ZABALETA
22

Gasteiz, 2018/03/25

ELEZKANO II
REZUSTA
22
ALTUNA III
MARTIJA
21

FINALA

Bilbo, 2018/04/08

EZKURDIA
ZABALETA
22
ELEZKANO II
REZUSTA
9

(1)L. Galarzaren ordez, lesionatuta
(2)Imazen ordez, lesionatuta
(3)Aretxabaletaren ordez, lesionatuta
(4)VÍCTORen ordez
(5)MERINO IIen ordez, lesionatuta
(6)URRUTIKOETXEAren ordez, lesionatuta